שואבי אבק תעשייתים - Professional Vacuum Cleaners

מעוניינים באחד המוצרים שלנו?
מלאו פרטים ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם

CRQ-370 שואב לחדר נקי. רמת סינון לפי תקן ISO CLASS 5 לחדר נקי.

קרא עוד
CRQ-370

שואבים תעשייתיים מיוחדים לאבק נפיץ ATEX.

קרא עוד
atex

שואב אבק/מים בנפח 30 ליטר, עם מערכת אבזרים בקוטר 40 מ"מ.

קרא עוד
BF510

שואב אבק/מים
3 מנועים, מיכל פלאסטי בנפח 90 ליטר, עם מערכת אבזרים בקוטר 40 מ"מ.

קרא עוד
BF584 שואב אבק/מים

שואב אבק/מים
3 מנועים, מיכל פלאסטי בנפח 70 ליטר, עם מערכת אבזרים בקוטר 40 מ"מ.

קרא עוד
BF585 שואב אבק/מים

שואב אבק/מים
3 מנועים, מיכל פלאסטי בנפח 70 ליטר, עם מערכת אבזרים בקוטר 40 מ"מ.

קרא עוד
BF586 שואב אבק/מים

שואב אבק מקצועי לחדרנית שקט, חזק ואמין וידידותי.
נחשב לטוב מסוגו בעולם. תוצרת NUMATIC אנגליה.

קרא עוד
HENRY שואב אבק מקצועי

המדריך המלא לבחירת שואב אבק תעשייתי

שואבי אבק תעשייתיים, הפכו בשנים האחרונות לאחד ממכשירי הניקוי המומלצים ביותר גם למתחמים ומקומות גדולים יחסית וגם עבור סביבת המגורים הפרטית של כל אחד ואחת מאיתנו. בכתבה שלפניכם, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם בטרם רכישת מכשיר שואב אבק תעשייתי מדגם כזה או אחר.

שואבי אבק תעשייתיים - מה חשוב לדעת?

שואבי אבק תעשייתיים הם למעשה מכשירי ניקוי רבי עוצמה המיודעים לצרכי ניקוי משטחים רטובים ויבשים כאחד. מכשירי ניקוי אלו, בניגוד לשואבי האבק הביתיים, מסוגלים לספק לכם אפקט ניקוי מושלם שבא לידי ביטוי ביכולת ניקוי נקודתית למשטחים שונים בכל גודל אפשרי. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מכשירי ניקוי מסוג שואבי אבק תעשייתיים המיועדים גם לסביבת העסקים, גם לסביבה התעשייתית וגם לסביבת המגורים. ההיצע הגדול של המכשירים מאפשר לכם ליהנות משואב אבק תעשייתי קטן או בינוני המיועד לדירות ובתים, משרדים בגודל בינוני, חנויות וכדומה. שואב אבק תעשייתי גדול יותר יכול להתאים לאולמות תצוגה, בתי מלון, מתחמי אירוח (אולמות וכדומה), מפעלים תעשייתיים וכדומה. בין יתר הפעולות הניתנות ליישום באמצעות שואבי אבק תעשייתיים תוכלו למצוא: פעולה שאיבה של אבק, פעולת שאיבה של לכלוך נוקשה ויבש ו/או עפר (מומלץ בעיקר לניקוי לאחר שיפוץ), ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי מסילות של דלתות, חלונות וארונות הזזה, שאיבת נוזלים מהרצפה, שאיבת נוזלים שונים שהצטברו בפינות ובשיפועים השונים ופעולות ניקוי נוספות.

כיצד בוחרים שואב אבק תעשייתי?

על מנת ליהנות מכל היתרונות הנלווים לפעולת הניקוי של שואבי האבק התעשייתיים, אנו ממליצים לכם לבחון את הדגם אותו אתם מעוניינים לרכוש בהתאם למספר פרמטרים מקדימים כגון:
  • גודלו הפיזי של השואב ואופן התאמתו לסביבת הניקוי הרצויה לכם - ככל ששואב האבק הינו גדול יותר, כך הוא יותאם יותר לשטחים גדולים.
  • יכולת שאיבה - על אף שגודל המכשיר משפיע בין היתר על יכולות השאיבה שלנו, חשוב לציין שכיום תוכלו ליהנות ממספר דגמים של שואבי אבק תעשייתיים בגודל קטן או בינוני בעלי יכולת שאיבה גבוהה במיוחד.
  • גודל מיכל הקיבול - גודל המיכל משפיע בין היתר משך הפעילות הרציפה של המכשיר ועל כמות האבק אותו מסוגל המכשיר להכיל בכל פעולת שאיבה. ככל שהמכיל גדול יותר, כך הוא מותאם לפעולה רציפה בשטחים גדולים יותר. שואבי האבק הגדולים יותר מגיעים עם מיכלי קיבול בנפח של עד 80 ליטר ואילו שואבי האבק הקטנים יותר מגיעים עם מיכלי קיבול בנפח של 7 ליטרים.
  • פעולת שאיבה ממשטחים רטובים ויבשים - רוב שואבי האבק התעשייתיים מיועדים לצרכי ניקוי גם ממשטחים יבשים וגם ממשטחים רטובים. יחד עם זאת, ישנם דגמים המסוגלים לספק פעולת ניקוי אופטימאלית רק במשטחים יבשים ולכן מומלץ לשים לב לנושא זה בהתאם לצרכי הניקוי הנחוצים לכם.
  • רמת האבזור של המכשיר - שואבי אבק תעשייתיים מגיעים עם אביזרים שונים המיועדים לצרכי שאיבת אבק ממקומות שונים בגבהים שונים. ככל שרמת האבזור גדולה יותר כך תוכלו לעשות בו שימוש גם לצרכי ניקוי מקומות גבוהים או מוסתרים.
פרמטרים אלו נועדו לצרכי התאמת סוג ודגם השואב התעשייתי המומלץ ביותר עבורכם, כאשר בין יתר השיקולים המרכזיים ניתן למצוא:
  • סוגי המשטחים הנדרשים לכם לצרכי ניקוי ברמה השוטפת - בחירה בדגם כזה או אחר של שואב אבק תעשייתי חייבת להיעשות בהתאם לסוגי המשטחים הנחוצים לכם לצרכי ניקוי, בין אם מדובר במשטחים מרוצפים ובין אם מדובר במשטחים שבחלקם הגדול מצוי שטיח מקיר לקיר.
  • סוג הלכלוך הנדרש לניקוי - שואב אבק תעשייתי מותאם לצרכי ניקוי של כל סוגי הלכלוך, לרבות, לכלוך נוקשה יבש. כפי שציינו, ישנם דגמים המיועדים יותר לצרכי ניקוי של משטחים רטובים.
פרמטרים נוספים לבחירת השואב קשורים להיקף השירות המוצע לכם על ידי המקום ממנו אתם מתכוונים לרכוש את המכשיר, כאשר לצד היצע הדגמים חשוב להתייחס גם לרמת השירות המוצעת לכם, תקופת האחריות המוענקת לכם ושירותי טכנאי וחלפים במידת הצורך. רוצים להבטיח לעצמכם שואב אבק תעשייתי מקצועי ופונקציונאלי המותאם לכל צרכי הניקוי הנחוצים לכם? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן עוד היום וליהנות גם משירותי ייעוץ והכוונה וגם משירותי מכירה של השואבים הטובים ביותר בענף!

המוצרים שלנו