ציוד לניקוי אולמות ספורט, מועדוני כושר ומתנס"ים - Sport Centers Cleaning

מעוניינים באחד המוצרים שלנו?
מלאו פרטים ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם

מכונה לניקוי עדין, אך יסודי, של רצפת ספורט מלוכלכת במיוחד

קרא עוד

חומר להסרת סימני דבק וגומי מרצפת ספורט.

קרא עוד
pog

הוראות לשמירה וניקוי רצפה רגישה באולמות ספורט


קרא בעיון הוראות אלו החיוניות לקבלת אחריות היצרן על הרצפה באולם הספורט

הרצפות באולמות ספורט מוגדרות כ"רצפות רגישות". "רציפה רגישה" היא רצפה רכה, הנשחקת בקלות )ובמקרה של רצפת פרקט, גם רגישה למים( ולכן, כדי לשמור על "התכונות הספורטיביות" שלה, )בעיקר מניעת החלקה( ועל המראה היוקרתי שלה, יש להגן עליה ולנקות אותה לפי ההוראות הבאות:

1 .התקנת מדרך סופח בטיחותי בכניסות לאולם MAT-I


תחילה, עלינו להבטיח שרוב החול הנכנס לאולם הספורט – ייעצר כבר בכניסה. לשם כך יש להדביק, לכל רוחב הכניסה לאולם, מדרך סופח מסוג MAT-I .המדרך בטיחותי, סופג חול ולכלוך, נדבק לרצפה בקלות וגם ניתן לקילוף קל בקלות כאשר רוצים להחליפו. עובי המדרך רק 1 מ"מ, מבטיח שהעוברים עליו לא ייתקלו בו. תכונה נוספת של המדרך היא יכולת הניקוי הקלה שלו, בעזרת מכונת הניקוי של רצפת האולם.

2 .AutoVac Omniflex מכונה לניקוי רצפת פרקט – ללא מברשות.


כדי להפחית ככל האפשר את שחיקת רצפת הפרקט ולהבטיח בכך את השמירה על אחריות היצרן, מומלץ להשתמש במכונת ניקוי ייעודית לאולמות המצוידים ברצפת פרקט. המכונה ייוצרה במיוחד למטרה זו ואינה משתמשת במברות מסתובבות, אלא בפד מיקרופייבר מיוחד האוסף את הלכלוך, מרטיב את הרצפה באופן מבוקר תוך ניגוב לח ועדין. מגב שאיבה עוצמתי העוקב מייד ובצמוד לפד אינו מאפשר לרטיבות זמן חלחול והרטבה ומייבש את הרצפה באופן מוחלט. המכונה, AutoVac Omniflex מתוצרת ארה"ב, מייתרת את פעולת המופ הקודמת לשטיפה. המכונה אינה יקרה לרכישה ולאחזקה.

3 .MOP-I מכונה לניקוי רצפות ספורט מלוכלכות במיוחד – עם הברשה עדינה והרטבה מועטה


כאשר מדובר ברצפה מלוכלכת ודביקה )שרף כדור-יד למשל( אין מנוס ועלינו להפעיל פעולת ניקוי מכאנית על הרצפה כדי להעמיק ולהסיר את הלכלוך. לפיכך, עלינו להבטיח שיתקיימו 3 תנאים החיוניים לשמירה על הרצפה והענקת תוקף לאחריות היצרן. שלושת התנאים הם: הרטבה מועטה של הרצפה הפעלת לחץ קל ככל האפשר על הרצפה אמצעי קרצוף )מברשות( עדין ביותר. קיימת סידרת מכונות אחת המתאימה לדרישות אלו. הסדרה נקראת MOP-I. סידרת MOP-I המיוצרת בהולנד, תוכננה במיוחד לביצוע ניקוי עדין, אך יסודי, ברצפות רגישות. המכונות משתמשות רק בליטר אחד של מים לניקוי 111 מ"ר )עשירית מכל מכונת ניקוי אחרת(. משקל המכונות, כולל המצברים, אינו עולה על 22 ק"ג. אמצעי הקרצוף הוא מברשות בעלות שיער עדין ודק במיוחד )עובי השיער 3.1 מ"מ(. התכונות הנ"ל מאפשרות לנו לאשר את השימוש בסדרת מכונות זו, לניקוי רצפות ספורט, מבלי לפגוע באחריות היצרן.

4 .חומר הניקוי

הדרישות מחומר הניקוי הן: לא מקציף, מונע החלקה. חומר הניקוי המומלץ הוא CLEAN POWER

אנו מאחלים לכם שימוש בטוח מהנה ברצפת הספורט שברשותכם.

המוצרים שלנו