מטאטא חשמלי - Electronic Sweepers

מעוניינים באחד המוצרים שלנו?
מלאו פרטים ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם

כל מה שצריך וחשוב לדעת על מטאטא חשמלי ביתי או תעשייתי

מטאטא חשמלי הוא למעשה מכשיר ייעודי לאיסוף לכלוך והוא מגיע במספר דגמים שונים שבחלקם מיועדים לצרכי ניקוי של סביבת המגורים ובחלקם מיועדים לצרכי ניקוי בסביבה עסקית, תעשייתית וכדומה, כאשר המטאטא החשמלי המיועד למשטחים גדולים יותר, ידוע גם כ- שואב אבק תעשייתי.

מטאטא חשמלי ביתי - מה חשוב לדעת?  

מטאטא חשמלי ביתי משווק כ-שואב אבק עומד המותאם בעיקר לצרכי ניקוי של שטיחים עבים ושטיחים בגדלים שונים. מכשיר ניקוי זה מתאפיין בין היתר ביכולות שאיבה (טאטוא) גבוהות במיוחד ומומלץ לבחור בו בעיקר כאשר נחוצה לכם פעולת ניקוי יומיומית של שטיחים בגדלים שונים, לרבות, שטיחים עבים במיוחד או שטיחים מקיר לקיר.

במכשירי ניקוי מסוג מטאטא חשמלי, עומדת לרשותכם פונקציה של גובה מברשת משתנה. פונקציה זו מאפשרת לכם להתאים את גובה המברשת לעובי המשטח אותו אתם נדרשים לנקות, כאשר בחלק מהדגמים שינוי גובה המברשת מתאפשר אך ורק באופן ידני ובדגמים מתקדמים יותר שינוי גובה המברשת מתאפשר באופן אוטומאטי.

כאשר ניגשים לרכוש מטאטא חשמלי (שואב אבק עומד), חשוב לבדוק את כושר הניקוי של המכשיר הנקבע בין היתר בהתאם למדד המכונה WATT SUCTION POWER. מדד זה שונה מהספק המנוע של המכשיר ולכן חשוב להתייחס בעיקר לסימון המספרי המופיע ליד האותיות WSP. שימו לב - מספר גבוה יותר לצד אותיות אלו מעיד על יכולת ניקוי טובה יותר. כמו כן, חשוב להתייחס לרעש המנוע בעת הפעלת המכשיר.

מטאטא חשמלי תעשייתי - מה חשוב לדעת? 

מטאטא חשמלי תעשייתי הידוע גם בשמו: שואב אבק תעשייתי, הוא למעשה מכשיר ניקוי המיועד לצרכי עבודה מאומצת לניקוי משטחים גדולים במיוחד. מכשיר זה פועל באמצעות מצברים נטענים והוא מגיע בהספקי כוח שונים המאפשרים לכם ליהנות מפעולת ניקוי שוטפת לצורך ניקוי משטחים בגדלים שונים של החל מ-3,000 עד 5,000 מ"ר, דרך משטחים בגודל של 5,000 עד 12,000 מ"ר ועד למשטחים בגודל של יותר מ-12,000 מ"ר ועד 80,000 מ"ר.

מטאטא חשמלי תעשייתי כולל בתוכו מערכת ייעודית לשאיבת אבק המסוגלת לאסוף ולשאוב הכול מגרגר אבק ועד פחית שתייה. היתרון המשמעותי הנלווה לכל מטאטא חשמלי תעשייתי טמון בעובדה שמערכת השאיבה החזקה המצויה בו מאפשרת לכם למעשה פעולת ניקוי מופרדת מאבק וכך למעשה ניתן לשאוב אבק מצד אחד ומצד שני לאסוף לתוך מיכלי הקיבול של המכשיר את כל סוגי הלכלוכים העלולים להימצא בשטחים גדולים, לרבות, נייר, שבבים, עלים, חתיכות עץ וכדומה.

מכשירים אלו מיועדים לכל סוגי המשטחים המצויים במקומות ומתחמים גדולים, החל ממבני משרדים, דרך מתחמי קניות ומסחר ועד לחניונים, מפעלי ייצור וכדומה.

רוחב הניקוי משתנה בהתאם לסוג ודגם המכשיר והוא נע בין רוחב ניקוי של 900 מ"מ במכשירי מטאטא חשמלי למשטחים בגודל של עד 3,000 מ"ר ועד לרוחב ניקוי של 1,500 מ"מ במכשיר מטאטא חשמלי רכוב המיועד למשטחים בגודל של עד 80,000 מ"ר. גם נפח מיכל האיסוף משתנה בהתאם לסוג המכשיר והוא נע בין 60 ליטר ל-200 ליטרים בהתאמה.

חשוב לציין שמטאטא חשמלי רכוב מיועד לצרכי ניקוי משטחים בגודל של החל מ- 5,000 מ"ר ואילך והוא משלב בתוכו מושב ייעודי ומערכת הפעלה ידנית ואוטומאטית לנוחות העושים בו שימוש.

מחפשים אחר מטאטא חשמלי תעשייתי המותאם לכל צרכי הניקוי הנחוצים לכם? אצלנו תוכלו למצוא את ההיצע הגדול, המתקדם והאיכותי ביותר של מערכות מטאטא חשמלי לסביבה התעשייתית והעסקית כאחד.

המוצרים שלנו