מכונת שטיפה בלחץ

 

כדי לנקות בצורה יעילה בימינו יש צורך להשתמש בכלי הניקיון המתאימים. אפשר לעזוב את המגב ואת המטאטא בצד כי קיימות מכונות שטיפה שיעשו את העבודה בשבילכם. מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה יכולה להתאים למגוון רחב של סוגי ניקיונות אך זה הזמן לדבר על שזו שפועלת עם מים חמים.

 

מהי מכונת שטיפה בלחץ מים חמים?

 

בימינו, כמעט אף אחד לא מנקה משטחים גדולים לבדו. אי אפשר לנקות באופן עצמאי חניון שלם, אי אפשר לנקות את המוסך ואי אפשר לנקות אפילו עסק בצורה פשוטה אם אין לכם מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה. מכונת שטיפה זו יכולה להיות הרבה יותר טובה מכל מכונת שטיפה אחרת כמו למשל מטאטאי כביש או שואב אבק תעשייתי, כי היא יכולה לבצע כמה פעולות כולל לשמש כמכונת שטיפה לרצפה. מכונה שטיפה במים חמים למעשה מרתיחה את המים לפני השימוש מה שהופך את הניקיון להרבה יותר יסודי. שימוש במים רותחים יכול להיות הרבה יותר טוב למספר תעשיות.

 

stx

 

מתי כדאי להשתמש במכונת שטיפה בלחץ מים חמים?

 

· מכונת שטיפה במים חמים יכולה להיות מכונה שימושית במיוחד כאשר יש צורך בחיטוי המקום. מכונת שטיפה בלחץ מים קרים אולי יכולה להיות יעילה להסרת כתמים עיקשים אך מכונת שטיפה במים חמים היא היחידה שתצליח גם לעקר את המקום מכל מיני חיידקים ומזהמים שיש בו, כמו מנקה בקיטור לדוגמה. אולי זה נראה לכם לא רלוונטי כל כך למתאר הביתי אך לענף המזון, התרופות, מרפאות שונות וקליניקות שונות השימוש הזה יהיה חשוב מאוד.

 

· עוד מתאר שבו כדאי להשתמש במכונת שטיפה בלחץ מים חמים הוא מתאר מלוכלך מאוד עם כתמים שלא יהיה ניתן להסיר עם מים קרים. אין ספק שמים בלחץ גבוה יהיו יעילים מאוד לניקיון גם כאשר מדובר על לחץ מים קרים אך חשוב לזכור כי מים חמים יכולים להיטמע עמוק יותר בשכבות, להמיס את הלכלוך ובכלך להיות יעילים יותר. אפשר למנות מקומות כמו מוסכים או מפעלים שיש להם כתמי שמן גריז שצריכים הסרה יעיל וחזקה של מים חמים.

 

מה ההבדל בין שטיפה במים חמים וקרים?

 

אחרי שהבנו מה ההבדלים בין מכונת שטיפה בלחץ מים חמים למכונת שטיפה בלחץ מים קרים מבחינת השימושים, צריך להבין מה שאר ההבדלים בין המכונות בכל שאר הפרמטרים. בעוד שתי המכונות יכולות להיות מכונות שטיפה רצפה ושתיהן פועלות על אותו העיקרון, מכונות ניקוי שכוללות הרתחה של מים כמו מכונה זו או מכונת קיטור יהיו יקרות יותר וההבדל יכול להיות אפילו כמה אלפי שקלים. כמו כן מכונות שטיפה בלחץ מים חמים דורשות הפעלה מעט מורכבת יותר אך עדיין לא כזו שתהיה מסובכת, מה גם שהיא ארוכה יותר כי יש זמן שצריך לחכות עד אשר המים יתחממו.