מכונות שטיפה בלחץ מים – לשימוש ביתי

מהן מכונות שטיפה בלחץ? שטיפה בלחץ מתייחסת לכמה וכמה משימות, והיא באה לידי ביטוי בניקוי תעשייתי אך לא רק. מכונות שטיפה באות בשלל דגמים, אם בקיטור, לשטיפת רצפות ועוד, והן בהחלט יכולות להתאים לכל מטרה ולכל צורך כזה או אחר. מכונות שטיפה בלחץ מים בפרט, הפכו עם השנים לכלי עבודה חיוני בארגז הכלים של המשתמש הביתי. מחקרים בבריטניה מראים שמכשיר לניקוי בלחץ מים הפך להיות כה פופולרי בקרב צרכני כלי העבודה לבית – עד שהדיח מהמקום הראשון במכירות – את המקדחה הוותיקה, לאחר ששלטה בראש טבלת מכירות כלי העבודה במשך 40 שנה.

 

max

Max – לשימוש תעשייתי ממושך

stx

stx – כולל אקדח וצינור שטיפה

Power water

Power water – שני דגמים לבחירה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הכנסו לעמוד מכונות שטיפה בלחץ מים

 

על מכונות שטיפה בלחץ מים

 

שימושן של מכונות בא לידי ביטוי בכמה וכמה אפשריות של ניקיון – יש מכונות העבודות על ידי חשמל ויש על ידי סולר או בנזין, כאשר ההתאמה היא על פי בית העסק – יש מכונים מיוחדים, מוסכים ויש אפילו בתים פרטיים. גודל ומשקל המכונה הם כמובן פרמטרים חשובים ביותר, והם נקבעים על פי גודל המשאבה הקיימת, הכובד, זמן ההפעלה ועוד. העבודה עם מכשיר לניקוי בלחץ מים גורמת הנאה וסיפוק למשתמש, ללא צורך בהכשרה מוקדמת.

 

בעזרת לחץ מים אנו יכולים, בקלות וללא מיומנות, להעיף לכלוך ועלי שלכת ממדרכות, לנקות קירות וחצרות, לנקות גגות רעפים, קולטי שמש, תריסים, גדרות, ריהוט גן, מתקני ברביקיו, גזעי עצים, ציוד חקלאי, רכב ועוד. ניתן להוסיף למכשיר השטיפה אבזרים שונים, כגון: "הליקופטר" לניקוי משטחי רצפה, דקים, פרגולות וקירות – מבלי להתיז על הסביבה, צינור לחץ ובקצהו "רקטה" לפריצה וניקוי של קווי ביוב, אבזר להתזת קצף לניקוי מכוניות, קירות ומשטחים אנכיים אחרים, אבזר לניקוי בחול להסרת צבע ישן וחלודה, ועוד מגוון משימות רחב.

 

מכונת שטיפה בלחץ מים

קלות השימוש והנאת הביצוע, מושכים רבים לרכוש לעצמם מכשירים לניקוי בלחץ מים, שבעבר היו נחלתם של מפעלי תעשיה וקבלני נקיון בלבד. האפשרות לבצע את המשימה תוך חיסכון ניכר במים ובמאמץ – הם גורם המשיכה העיקרי. ניקוי בלחץ מים היא לעתים האפשרות היחידה לנקות עצמים שאינם חלקים, ישרים ושטוחים. לחץ המים מאפשר ניקוי מחריצים, וסדקים, חידוש קירות עם טיח "שפריץ", ריצוף גרנוליט, בטון ואספלט. המכשירים הביתיים ניתנים לרכישה בכל חנות לכלי עבודה. מי שמעוניין בביצועים טובים יותר לאורך זמן, עדיף לרכוש מכשירים מקצועיים משקד את סלום – צרו קשר עכשיו.