הברקת רצפות בעזרת מכונות שטיפה לרצפה

מכונות שטיפה לרצפה – הברקת רצפה בעזרת מכונת שטיפה

כיצד ניתן לחסוך, לנקות ולהבריק רצפה ללא שימוש באמצעות מכונות פוליש או בחומרי-ניקוי? כל המשתמשים במכונות לשטיפת רצפה מכירים ביעילותן, לעומת שטיפת הרצפה הידנית ע"י דלי וסחבה (ספונג'ה).
רוב מפעילי מכונות השטיפה משתמשים בהן פשוט כדי להחליף את השטיפה הידנית בשטיפה מכאנית, במטרה לחסוך בזמן, לשפר את איכות הניקוי ולאפשר שימוש מהיר ברצפה ללא צורך בהמתנה לייבוש. משך הניקוי ותוצאות הניקוי הן עקביות ומתקבלות באופן אחיד בכל ניקוי.

בעוד יעילות מכונות השטיפה מוכרת ומוכחת בתחום הסרת הלכלוך ושאיבת המים המלוכלכים – ניתן לנצל את פעולתם להשגת יתרון נוסף וחשוב! ליטוש, מחיקת שריטות והקניית מראה מושך ומבריק לרצפה.
כל שצריך לעשות הוא להחליף את המברשות, או הסקוטשים המותקנים במכונה ומסתובבים על הרצפה – בדסקיות/פדים יהלום (שיטת TWISTER). פדים יהלום TWISTER מכילים מיליוני יהלומים מקרוסקופיים המנקים ומלטשים את פני הרצפה ומבריקים אותה תוך כדי הניקוי. הם מתוכננים לעבוד עם מים בלבד! אין צורך להוסיף חומרי ניקוי. ניתן לשפר את מראה הרצפה, לחסוך כסף וגם לשמור על תקינות מכונות הניקוי מנזקי החומרים השונים למכונות שטיפה, ולסביבה.

I-MOP XL

קיימים מגוון פדים עם חלקיקי יהלום בגדלים שונים כדי להתאים למגוון סוגי ריצוף ברמות שונות של ליטוש וגימור. מחידוש רצפות ישנות והסרת לכלוך כבד ועד להברקה סופית לרמת "המראה הרטוב". ככל שפני הריצוף יהיו חלקים יותר – ייתפס בהם פחות לכלוך ואחזקתן תהיה קלה ומהירה יותר. השימוש בפדים יהלום מסיר מהרצפה עד 80% יותר לכלוך ובקטריות לעומת שיטת השטיפה הרגילה העושה שימוש במברשות או סקוטשים רגילים. כך ששיטת הניקוי עם פדים יהלום אידיאלית לשימוש בבתי חולים, בתי הורים, מפעלי מזון, אולמות אירועים, בתי מלון, מסעדות וכדומה.

כל מכונות הניקוי המשווקות ע"י שקד את סלום בע"מ, מתוכננות ומותאמות לעבוד עם פדים יהלום.