ניקיון באמצעות מכונות שטיפה בקיטור לקראת פסח 2019

פסח 2019 מתקרב אלינו ואם רק עוצמים את העיניים, ניתן לחוש במזג האוויר הנעים שמאפיין תקופה זו ואת תחושת החגיגיות שמרגשת כל ילד ומבוגר.

 

פסח הוא חג מאוד משפחתי ומיוחד, וזאת כי בין היתר חשים בחג עוד הרבה לפני שהוא מגיע, בעיקר כי כולם עסוקים בניקיונות מקדימים – על מנת לקבלו כראוי נקי ומצוחצח, ללא חמץ וגרגיר אבק.

 

עם זאת, לצד העובדה שיש ליהנות מהחג, אנשים רבים לחוצים – מבקשים לנקות כהלכה כל נקודה בבית, ועל כן טוב לדעת שהשנה אתם עומדים לקבל עזרה מאחד המכשירים היותר מתקדמים בתחום הניקיון – מכונת שטיפה אשר פועלת על קיטור, או לחלופין על לחץ מים.

 

תתקדמו!

שנת 2019 כבר פה, והיא מגיעה עם מגוון חידושים יעילים וחשובים. מכאן שאם עד היום גירדתם עם סמרטוט כל כתם עקשני, השתמשתם באינספור חומרי ניקיון ובאופן כללי השקעתם זמן רב במירוק הבית ועל הדרך גם התעייפתם.

 

השנה אתם מוזמנים לגלות שלנקות את הבית יכולה להיות משימה הרבה יותר פשוטה, אפקטיבית ומהירה – כל עוד נעזרים במכונת שטיפה ייעודית: מכונות שטיפה בקיטור, או לחלופין מכונת שטיפה בלחץ מים.

 

טיפים לניקוי הבית

אנשים רבים מקדישים כמה שבועות עבור ניקוי הבית לקראת פסח, כאשר מדי שנה הם חוזרים על אותן פעולות, גם אם הם אינן בהכרח חכמות. רוצים להתייעל? עברו על הטיפים הבאים:

  • אל תשברו את הגב – זכרו שלהגיע לערב חג עם גוף מפורק אינו מכבד את החג ואף לא אתכם, ועל כן כל עוד נעזרים במכונות שטיפה מתקדמות, דוגמת מכונת שטיפה בלחץ מים, הרי שניתן להימנע מהתכופפות מרובה אל עבר הדלי – הדלי כבר אינו חלק מהמשוואה!

 

  • תקצרו זמנים – אנשים רבים מעידים שאין להם מספיק זמן לנקות את הבית, ועל כן מתחילים כמה שבועות לפני, עובדה שהופכת את כלל הבית לאזור מורכב, בו אסור לאכול דבר מלבד במרחב מוגדר. מה עושים? מתייעלים! השנה תנקו את הרצפה בסמוך לכניסת החג, כיוון ששימוש במכונת שטיפה בלחץ מים מקצר זמנים באופן משמעותי – גם אין צורך לחזור על הפעולה (להבדיל משטיפה, גריפה וניקוי) וגם הכול מתייבש הרבה יותר מהר.

 

  • נטרול חיידקים – רבים נוהגים לנצל את ניקיון הפסח על מנת להגיע למגוון פינות שלא טופלו כהלכה במהלך השנה, ועל כן טוב לדעת שכל עוד בוחרים היטב מתוך קטגורית "מכונות ניקוי", מתאפשר לא רק לנקות לכלוך, אלא גם להשמיד חיידקים אשר עשויים להוביל לתחלואה. כיצד? מכונת הקיטור פולטת חום שמגיע ל150 מעלות – טמפרטורה שלא משאירה סיכוי לחיידקים.

 

  • זהירות חומרי ניקיון! לצד הרצון לנקות היטב את הבית, יש לזכור 2 דברים: חומרי ניקיון עולים לא מעט וחומרי ניקיון לא בהכרח בריאים – לא לילדים ולא לבעלי חיים. אי לכך כאשר בוחרים להיעזר במכונת שטיפה שפועלת על קיטור, הרי שניתן למזער באופן משמעותי את השימוש בחומרים יקרים ומזיקים.

 

  • לא רק עבור הרצפה – מי שמשכיל להיעזר בשירותי מכונת קיטור צריך לדעת שלא רק אזור הרצפה עתיד להרוויח, אלא גם אזורים מאתגרים נוספים, קרי אסלות, תנורים, אריחים, כיריים וכדומה.

 

  • התאמה – התאימו בחוכמה בין מכשירים ייעודיים למשימה הרצויה, כאשר אין חובה לרכוש כל מכונת ניקוי, אלא אפשר ליהנות מהשכרת שירותים מקצועיים. שנדגים? באמצעות מכונות ניקוי לספות תקבלו במהירות ספה שנראית חדשה.

 

 

ניקיון לחוד וספורט לחוד

לצד שלל היתרונות, קחו בחשבון שגם יש מינוס – שימוש במכונת קיטור אינו דורש מאמץ פיזי, כך שאם בניתם להוריד כמה קילוגרמים לפני ארוחת החג, תאלצו למצוא פתרון חלופי. חג שמח ונקי ולכולנו!