מכונת פוליש – ניקיון שלא הכרתם

פוליש הינה פעולת ניקוי מקצועית המיועדת לצרכי ליטוש, ניקוי והברקה של משטחי ריצוף מחומרי גלם שונים. פעולה זו מיושמת באמצעות מכונות פוליש ייעודיות המותאמות לסוג וגודל המשטחים, כאשר בין סוגי הפוליש השונים נכללים: פוליש ווקס, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי. פוליש ווקס ופוליש קריסטל מיועדים בעיקר למשטחים בגודל קטן – בינוני ואילו פוליש אקרילי מיועד למשטחי ריצוף גדולים יותר כגון: מתחמי קניות, מבני משרדים וכדומה.

מה חשוב לדעת על פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל נחשב לאחד מסוגי הפוליש הנפוצים ביותר בשטח דירות ובתים וזאת לנוכח התאמתה של פעולת הפוליש לכל סוגי המשטחים בגודל בינוני. פעולת פוליש זו מיושמת ב-4 שלבים שונים הכוללים:

  1. ניקוי מקדים ויסודי של משטח הריצוף
  2. החדרת חומר קריסטל אל חריצי הריצוף
  3. התזה של חומר קריסטל על גבי המשטח – מינון החומר נקבע בהתאם לגודל המשטח ומצבו התחזוקתי
  4. הברשה יסודית של המשטח באמצעות מכונת פוליש מקצועית

בסיום הפעולה, קיימת חשיבות רבה לייבוש מוחלט של המשטח ולאחר מכן לניקוי המשטח באמצעות מטלית לחה.

מכונת פוליש לרצפה

ניקוי משטחים באמצעות פוליש קריסטל – כל היתרונות

ניקוי משטחי ריצוף באמצעות פוליש קריסטל, מאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות מובהקים אותם לא ניתן להשיג באמצעות פעולות ניקוי משטחים המיושמים ללא מכונת ניקוי רצפה ייעודית. יתרונות אלו כוללים בין היתר:

  • עמידות גבוהה של משטח הריצוף מפני סימני שחיקה ושריטות
  • עמידות גבוהה של משטח הריצוף מפני לכלוך נוקשה
  • משטחי ריצוף המתאפיינים במראה חלק ומבריק – ללא סכנת החלקה!

חשוב לציין שפעולת פוליש קריסטל, בדומה לכל פעולת פוליש אחרת (ווקס או אקרילי), מיושמת בעיקר על ידי חברות ניקוי מקצועיות המחזיקות ברשותן מכונות פוליש ייעודיות לניקוי והברקת משטחים. חברות הניקוי השונות מאפשרות לכם ליהנות מפתרונות ליטוש, ניקוי והברקה של כל סוגי המשטחים, כאשר עלויות השירות משתנות בהתאם לסוג המשטח, מצבו התחזוקתי של המשטח, גודלו של המשטח ותדירות השירות הנחוצה לכם.

מכונות פוליש ביתיות – מהפכה בעולם מכונות הניקוי לסביבת המגורים והמשרד

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מכונות ניקוי המיועדות לסביבת המגורים והמשרד. מכונות אלו כוללות מספר דגמים של מכונות פוליש ביתיות המאפשרות לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מרמת ניקיון מקצועית שטרם הכרתם בכל אחת מפינות הבית או המשרד.

מכונת פוליש ביתית מחליפה למעשה את הצורך בפעולת פוליש תקופתית והיא מתאימה לכל סוגי משטחי הריצוף, לרבות, משטחי פרקט. לצד מכונות הפוליש הביתיות, תוכלו למצוא גם מספר מכונות מקצועיות לשטיחת רצפות המהוות אף הן את הפתרון הנכון לניקוי סביבת המגורים או המשרד.

שטיפה, קרצוף וייבוש במכשיר אחד!

אחד מסוגי המכשירים המתקדמים לניקוי משטחי ריצוף ופרקט בסביבת המגורים או המשרד הינו מכשיר העונה לשם המסחרי I-MOP. מכשיר זה מאפשר לכם לשים סוף לספונג'ה וליהנות מפעולת ניקוי המשלבת בין שטיפה, קרצוף וייבוש המשטח.

מכונת ליטוש רצפה

מכונה ביתית נוספת לניקוי מושלם הוא מכשיר ה-I-SCRUB 21 שהוא למעשה מכשיר קרצוף רב שימושי המיועד גם לניקוי רצפה, שטיחים, ריפודים, מדרגות, פינות ופנלים.

מכונות ניקוי ביתיות – למי הן מיועדות?

מכונות הניקוי הביתיות המשלבות בין מכשירי קרצוף ושטיפה לבין מכונות פוליש ביתיות מקצועיות, מיועדות לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להבטיח לעצמו סביבת מגורים ו/או עבודה נקייה ומבריקה ללא תלות בפעולות ניקוי מקצועיות של חברות ניקוי ונותני שירות בענף הפוליש. מכונות אלו מספקות רמת ניקוי גבוהה במיוחד ועצם הימצאותן בהישג יד מאפשר לכם להגיע לרמת ניקוי מושלמת בכל פעם שאתם מחליטים לנקות את סביבת המגורים או המשרד.

מכונות הפוליש הביתיות הן מכונות קלות ונוחות לתפעול המגיעות בהספקי מנוע של 1 עד 2 כ"ס במשקל כולל של 25 עד 45 קילו.

למידע נוסף על מכונות שטיפה מקצועיות לסביבת המגורים ומכונות פוליש ביתיות לחצו.

חומרים להברקה קריסטלית

מכונות פוליש ביתיות, פועלות באמצעות חומר ייעודי להברקה קריסטלית, כאשר את סוג החומר יש לרכוש בהתאם לסוג המשטח העומד לרשותכם. חומרי ההברקה הקריסטליים מיועדים בין היתר למרצפות טרצו, מרצפות אבן, מרצפות שיש ומרצפות מוזאיקה. כאשר אתם רוכשים חומר ייעודי להברקת משטחים, חשוב לבדוק את התאמתו לסוג המשטח העומד לרשותכם ואת אופן השימוש בו. כמו כן, חשוב לבדוק את התאמתו לסוג מכשיר הפוליש הביתי העומד לרשותכם.

שקד&סלום – אספקת ציוד ניקיון מקצועי

אנחנו בחברת שקד את סלום עוסקים ומתמחים באספקת מערכות ציוד מקצועי לענף הניקיון והפוליש, לרבות, שיווק של מכונות שטיפה ומכונות פוליש ביתיות. אצלנו תוכלו למצוא את המכשור המתקדם ביותר מסוגו לניקוי יסודי ומושלם של סביבת המגורים והמשרד, וזאת לצד חומרי ניקוי והברקה המיועדים לכל אחד מהמכונות המקצועיות שלנו. בנוסף, אנו מספקים שירותי גיבוי טכני ושירותי מעבדת שירות לתיקון ותחזוקה של מכונות שטיפה ומכונות פוליש מכל סוג.