המדריך לניקוי בקיטור

מכונות ניקוי בקיטור – לניקיון אפקטיבי, עוצמתי, וחסכוני

 

ניקוי בקיטור הוא ניקוי עצמתי ואפקטיבי, המתאים למשטחים גדולים וקטנים, בתוך הבית ומחוצה לו. לפניכם מידע שימושי בנושא, הכולל יתרונות, אפשרויות, ועוד. מכונות ניקוי בקיטור מאפשרות ניקיון עצמתי, והסרת כתמים עקשניים במיוחד. בנוסף, מכונות ניקוי בקיטור יכולות לנקות משטחים גדולים במהירות, וכך נחסך מכם זמן רב. החיסכון המצטבר כתוצאה משימוש במכונות קיטור, עולה בסופו של דבר על מחירה של המכונה, ומאפשר לכם ליהנות ממקסימום ניקיון והיגיינה, בהשקעה של מינימום זמן, חומרי ניקוי, ומאמץ.

 

אם אתם מחפשים פיתרון מקצועי ויעיל לניקוי הרצפות במוסך, בחצר, במפעל או במשרד, מכונות שטיפה בקיטור הן פיתרון אידיאלי עבורכם, שכן ניקוי משטחים ורצפות בעזרת מכונות שטיפה בקיטור, מותיר את המשטח נקי, סטרילי, ומצוחצח. חברת שקד סלום בע"מ משווקת מוצרים ומכונות ניקוי מאז 1963, ובין מוצריה תמצאו מבחר מהדגמים החדשים והמקצועיים של מכונות שטיפה בקיטור.

 

ניקיון עוצמתי וחסכוני

 

לחץ אדי המים היוצאים ממכונת השטיפה, מאפשר ניקיון יסודי של כל משטח, ובנוסף לכך, חומם הגבוה מרכך שומנים, ומאפשר ניקוי של כתמים עיקשים. השילוב של חום ולחץ גבוהים מאפשר ניקוי יסודי של כל משטח, בחצר או בבית. בנוסף תחסכו זמן:

 

· חיסכון בחומרי ניקוי – עצמת הניקוי של הלחץ והחום הגבוה מאפשרת הפחתה של שימוש בחומרי ניקוי שונים.

· חיסכון בזמן – זמן חימום המים, זמן פעולת הניקוי עצמה, וזמן הייבוש, כולם מהירים יותר כשהניקיון נעשה במכונת קיטור.

 

ניקוי בקיטור

ניקוי משטחים שונים

 

מכונות ניקוי בקיטור מסוגלות לנקות משטחים ביתיים, משרדים, אולמות ייצור, מוסכים, ועוד. ניקוי בקיטור הוא יעיל ואפקטיבי למשטחים עם כתמי שמן וגריז, וכתמים קשים אחרים. הניקוי אינו מצריך שימוש בכמויות גדולות של מים, והקיטור מצליח להמיס, לרכך, ולהסיר את הכתמים העיקשים ביותר. כמו כן, מכונות קיטור הן אידיאליות לניקיון אפקטיבי של משטחים גדולים, בזמן קצר יחסית.

 

היגיינה

 

ניקוי בקיטור מותיר את המשטח נקי והחום הגבוה משמיד חיידקים, לכן הוא מתאים לשימוש במסעדות ומפעלים לייצור מזון. בנוסף, השימוש במכונת קיטור מפחית את הצורך בשימוש בחומרי חיטוי, או חומרי ניקיון אגרסיביים שאינם ידידותיים לאדם ולסביבה. השטיפה מתאימה לבתי חולים, מוסדות חינוך, מסעדות, מפעלי מזון, קניונים, ומבנים שקהל רב של אנשים עובר בהם במהלך היממה, בייחוד מקומות בהם צורכים מזון ומשקאות, ובאזורי משחק עבור פעוטות.

 

יעילות וחיסכון

 

שימוש במכונת שטיפה בקיטור מאפשר ניקיון של משטחים גדולים במהירות, זמן הייבוש מהיר, ובנוסף, השימוש בחומרי ניקוי הוא מינימאלי. כך אתם נהנים מחיסכון בזמן עבודה, חיסכון בזמן המתנה להתייבשות המשטח, וחיסכון בחומרי ניקוי. מכונות אלו מתאימות לניקיון רצפות בבית, לניקיון שבילים ומשטחים בחצר, לניקיון קירות אבן, רצפות באולמות ייצור, בתי אריזה, חניונים ועוד. כמו כן, מכונות קיטור יעילות מאוד בהסרת כתמי שמן, כיוון שהחום הגבוה מרכך את השומן, והלחץ הגבוה מסלק אותו מן המשטח. כתוצאה מכך המכונות אידיאליות עבור מוסכים ובתי מלאכה.

 

מכונת שטיפה בקיטור מבית שקד סלום – המכונה המושלמת עבורך

 

את המכונה המתאימה לצרכיך תוכל לבחור מבין הדגמים המשווקים על ידי חברת שקד סלום בע"מ. כל מכונה מתאימה לצרכים שונים, וחשוב לנו שתבחר את המכונה הנכונה, לכן צוות החברה ישמח להתאים לך את מכונת הקיטור האידיאלית עבורך. בנוסף, נציג הצוות ידריך אותך באילו חומרי ניקיון עליך להשתמש, על מנת שהניקיון יהיה יעיל ואפקטיבי. לפרטים נוספים, ולבחירת מכונת הקיטור שלך התקשר לטלפון 03-9042331.